Z myślą o osobach, którym przyszło zarabiać poza miejscem zamieszkania, ale także o turystach ceniących nowoczesne, ekonomiczne rozwiązania, powstał w 2017 r. nasz Pensjonat Bielik. Tanie noclegi przeznaczone są przede wszystkim dla osób szukających miejsca osobiście, jak również całych grup oraz różnego rodzaju grup zorganizowanych. Nasze kwatery zlokalizowane są w miejscowości Nowa Biała, skąd łatwo i szybko trafić zarówno do PKN Orlen, centrum Płocka jak i na trasy wylotowe z miasta.

Każdemu z naszych Gości proponujemy nocleg w komfortowych pokojach 1-, 2-, 3-, lub 4-osobowych. Wszystkie kwatery posiadają niezbędne wyposażenie, pozwalające spędzić pobyt w komfortowych warunkach. Oprócz łazienki w każdym pokoju, niezbędnego umeblowania, w pokojach zamontowane są również telewizory, a nasi goście mogą korzystać także z darmowego Internetu poprzez Wi-Fi – za co nie doliczamy dodatkowych opłat do noclegu. Komfortowo wyposażone kuchnie dają możliwość przygotowania zarówno szybkich posiłków jak i przygotowania bardziej skomplikowanych obiadów. Do dyspozycji gości pozostawiamy również pralnię z suszarnią oraz niezbędnymi akcesoriami.

Obiekt położony jest w bliskiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej, dzięki czemu będą Państwo mieli szybką i wygodną możliwość dotarcia do konkretnego miejsca pracy. Teren posiada bezpieczne ogrodzenie, duży parking oraz jest w całości monitorowany. W okolicy znajdą Państwo również sklepy spożywcze, pocztę, bankomaty, lokale gastronomiczne i aptekę. Ponadto w sąsiedztwie kwater znajdują się ścieżki spacerowe, biegowe, ścieżki rowerowe i inne tereny zielone ( w tym plac zabaw i boisko piłkarskie), czyli idealne miejsca dla relaksu i spędzenia wolnego czasu poza miejscem odpoczynku. Dodatkowo w sezonie letnim zapewniamy miejsce do grillowania i relaksu.